We are a leading Wholesale Trader of 2 kl stainless steel chemical reactor from Sansarpur Terrace Growth Centre Industrial Area, India.
₹ 960000 / Piece Get Latest Price
| Capacity(KL) | 2 KL |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Chemical Industry |
| Max Pressure | 2 kg |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Color | Silver |
| Finishing | Polished |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 380 V |
| Brand | DD Pharmatech |
| Phase | Three Phase |
Dharmendra Kumar (CEO)
DD Pharmatech
Riri
Sansarpur Terrace Growth Centre Industrial Area - 176501, Kangra, Himachal Pradesh, India