Providing you the best range of ms fire fighting pump with effective & timely delivery.
₹ 50000 / Piece Get Latest Price
| Speed (rpm) | Upto 1500 rpm |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Power Source | Electric |
| Coating | Color Coated |
| Capacity | 1900 lpm |
| Part | Fire Brigade Inlet Connection |
| Usage/Application | Fire Fighting |
| Frequency | 50Hz |
| Material | MS |
| Color | Red |
| Speed Type | 1500rpm |
Dharmendra Kumar (CEO)
DD Pharmatech
Riri
Sansarpur Terrace Growth Centre Industrial Area - 176501, Kangra, Himachal Pradesh, India