Pioneers in the industry, we offer 500 kg liftin & positioning device from India.
₹ 190000 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Clinical |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 500 kg |
| Required Equipment | Material Handling Truck |
| Color | Silver |
| Brand | DD Pharmatech |
| Voltage | 380 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Three Phase |
Dharmendra Kumar (CEO)
DD Pharmatech
Riri
Sansarpur Terrace Growth Centre Industrial Area - 176501, Kangra, Himachal Pradesh, India