Offering you a complete choice of products which include 50 cmh mild steel dehumidifier.
₹ 62000 / Piece Get Latest Price
| Airflow Capacity | 50 CMH |
| Voltage | 240 V |
| Usage/Application | Take Moisture out of the Air and Help your Indoor Air Dry |
| Color | Silver |
| Product Type | Portable Dehumidifier |
| Currency | 4 |
| Frequency | 50 Hz |
| Dimension | 308 x 298 x 563 mm (LxWxH) |
| Phase | Single Phase |
We are engaged in offering a wide range of 50 CMH Mild Steel Dehumidifier to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Dharmendra Kumar (CEO)
DD Pharmatech
Riri
Sansarpur Terrace Growth Centre Industrial Area - 176501, Kangra, Himachal Pradesh, India