We are a leading Wholesale Trader of 5000l pressure nutsche filters and 20000l pressure nutsche filters from Sansarpur Terrace Growth Centre Industrial Area, India.
₹ 1750000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 5000 L |
| Body Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Chemical Industry |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Color | Silver |
| Brand | DD Pharmatech |
| Voltage | 380 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Three Phase |
₹ 700000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 20000L |
| Body Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Chemical Industry |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Color | Silver |
| Brand | DD Pharmatech |
| Voltage | 380 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Three Phase |
Dharmendra Kumar (CEO)
DD Pharmatech
Riri
Sansarpur Terrace Growth Centre Industrial Area - 176501, Kangra, Himachal Pradesh, India