Pioneers in the industry, we offer 100 kg pharmaceutical mass mixer from India.
₹ 145000 / Piece Get Latest Price
| Production Capacity | 100 kg |
| Usage/Application | Pharma |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| Color | Silver |
| Brand | DD Pharmatech |
| Voltage | 380 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Three Phase |
Dharmendra Kumar (CEO)
DD Pharmatech
Riri
Sansarpur Terrace Growth Centre Industrial Area - 176501, Kangra, Himachal Pradesh, India